Blog

Fortinet liderem

Fortinet po raz kolejny znalazł się w sekcji liderów w Kwadracie Gartnera. Jeżeli planujesz modernizację albo zakup urządzeń Firewall skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać optymalne urządzenie pod kątem bezpieczeństwa oraz na życzenie udostępnimy do testów! :) Kontakt: dh@eximoproject.pl

2.01.2017

Chmura według Cisco

Cisco opublikowało raport na temat wykorzystania chmury przez przedsiębiorstwa. Badanie objęło ponad 6000 organizacji na świecie i wykazało, że niemal 68% z nich wykorzystuje chmurę w celu podniesienia efektywności swojego biznesu. Jednocześnie 69% firm ciągle nie posiada dojrzałej strategii chmurowej i nie wykorzystuje zalet tego rozwiązania.

20.10.2016

F5Wizard na Konwencie w Międzyzdrojach

Jesteśmy Partnerem Technologicznym X Konwentu Informatyków i Administracji w Międzyzdrojach. Na jednej z prelekcji prezentujemy nasz autorski system monitoringu IT F5Wizard. 

29.09.2016

Eximo Project na Konwencie Informatyków i Adminstracji

8-9 września jesteśmy na I Mazowieckim Konwencie Informatyków i Administracji w Zegrzu k. Warszawy. Spotkanie specjalistów z branży informatyki i administracji ma na celu omówienie problemów oraz rozwiązań stojących przed nowoczesną administracją publiczną.

Eximo Project prezentuje system monitoringu IT – F5Wizard, wychodzący naprzeciw potrzebom zarządzania infrastrukturą informatyczną w instytucjach publicznych.

9.09.2016

Kilka słów o integratorach z rynku MSP

Zapraszamy do przeczytania publikacji magazynu CRN na temat działań integratorów z rynku MSP. W roli eksperta – Marcin Chlebowski, Dyrektor ds. Rozwoju w Eximo Project.

„Złota era” to mit? Mali integratorzy pod presją

8.09.2016
15 wpisów na 3 stronach.