Kariera

            

 

Ścieżki kariery

Ze względu na profil świadczonych usług, w zespole IT Eximo Project pracują inżynierowie zajmujący się bezpośrednią obsługą infrastruktury i systemów informatycznych naszych klientów.

Eximo Project

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT

Jeśli zaczynasz przygodę z informatyką, jesteś studentem kierunków technicznych, masz otwarty umysł i szybko się uczysz, możesz dołączyć do zespołu I Linii Wsparcia Technicznego. Młodsi inżynierowie Service Desku obsługują zlecenia wpływające z firm produkcyjnych, sektora publicznego i e-commerce. Praca przy realizacji incydentów i wniosków o usługi daje możliwość kompleksowego zapoznania się ze specyfiką branży IT pojmowanej przez pryzmat świadczenia usług informatycznych.

Jeśli interesują Cię zagadnienia konfiguracji sieci LAN, zgłębiasz tajniki tuneli VPN czy wirtualizacji środowisk produkcyjnych, a kontakt telefoniczny z użytkownikiem nie sprawia Ci problemów zachęcamy do przesłania swojego CV.


Inżynier Systemowy

Praca na stanowisku inżyniera systemowego oprócz zaawansowanej administracji systemami produkcyjnymi i testowymi wiąże się z opracowywaniem planów rozwojowych w obszarze zarządzanej infrastruktury IT. Jednym z obowiązków  inżyniera jest czynny udział w procesach analizy incydentów i problemów (w tym awarii krytycznych) opartych na procesie zarządzania zgodnie z ideą ITIL.

Sprawne administrowanie ma wpływ na całościowe działanie infrastruktury, dlatego też umiejętność perspektywicznego myślenia i kompleksowego podejścia do zarządzania zmianą jest jedną z kluczowych umiejętności na tym stanowisku. Od inżyniera systemowego wymagamy dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z członkami zespołu w codziennej pracy oraz poprzez czynny udział w szkoleniach wewnętrznych..


Inżynier Sieci

Pracując jako inżynier sieci będziesz odpowiedzialny za administrowanie systemami produkcyjnymi i sieciami Eximo Project oraz klientów. Na tym stanowisku będziesz zajmował się między innymi realizacją aktualnie wdrażanych projektów u klienta, instalacją i modyfikacją systemów na przykład bazodanowych, a także diagnostyką problemów serwerowych. Do obowiązków inżyniera sieciowego należy również zapewnienie II linii wsparcia technicznego użytkowników.

Umiejętność analitycznego myślenia, systematyczność i konsekwencja w działaniu to podstawowe cechy, które pozwolą Ci się odnaleźć na tym stanowisku. Od inżyniera sieciowego wymagamy aktywnej współpracy z członkami zespołu.


Account Manager

Pracując w naszym Dziale Handlowym będziesz odpowiedzialny za utrzymywanie kontaktów z klientami Eximo Project. Od opiekuna klienta wymagamy doświadczenia handlowego – dobre i partnerskie stosunki z obsługiwanymi przez nas firmami stanowią podstawę naszego biznesu. Jeśli więc jesteś samodzielny, kreatywny, a negocjacje są twoją mocną stroną, z pewnością odnajdziesz się w zespole.

Do obowiązków account managera należy między innymi wykonywanie budżetu, dlatego też odporność na stres, wiedza handlowa i marketingowa będą atutami, które pozwolą Ci odnieść sukces na tym stanowisku.


Proces rekrutacji

Po opublikowaniu ogłoszeń rekrutacyjnych, w których określamy zadania na konkretnym stanowisku oraz wymieniamy kompetencje i wymogi, które pracownik powinien spełniać następuje etap weryfikacji i analizy nadesłanych CV kandydatów.

W pierwszym etapie selekcji następuje odrzucenie zgłoszeń nie spełniających minimalnych oczekiwań na konkretne stanowisko.

Kandydaci, którzy pozytywnie przeszli pierwszy etap selekcji otrzymują zaproszenie mailowe lub telefoniczne na spotkanie rekrutacyjne. Spotkanie rekrutacyjne, może być poprzedzone wstępną rozmową kwalifikacyjną przez telefon.

W zależności od stanowiska na jakie aplikuje kandydat metoda przeprowadzenia rekrutacji może się różnić obejmując zwykłą rozmowę kwalifikacyjną lub zlecenie zadań mających na celu zweryfikowanie praktycznych umiejętności kandydata. Na tym etapie procesu rekrutacji istnieje możliwość kilku spotkań lub rozmów obejmujących negocjacje warunków zatrudnienia oraz warunków finansowych.

W momencie podjęcia decyzji o zatrudnieniu konkretnej osoby, Eximo Project kontaktuje się osobiście lub mailowo z kandydatem.

Proces rekrutacyjny uważamy za zakończony w momencie podpisania przez kandydata umowy o pracę.


Co nas wyróżnia

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Jeśli odpowiedź brzmi TAK bardzo nas to cieszy! Dobrze byłoby jednak, abyś wiedział o nas kilka rzeczy:

 • Śledź nasz profil na Facebooku. Tutaj również umieszczamy ogłoszenia o pracy w naszym zespole.
 • Bądź aktywny. Podejmujemy współpracę z osobami, które wykazały się zaangażowaniem i osobiście przyniosły swoje CV do siedziby firmy. Doceniamy osoby przebojowe, aktywnie szukające pracy.
 • Każde CV jest czytane. Zapewniamy, że nawet w przypadku dużej liczby zgłoszeń twój życiorys nie wyląduje na zapomnianym stosie dokumentów.
 • Nie napiszemy, że jesteśmy zespołem profesjonalistów bo to trochę banalne…
 • Nie będziemy przekonywać cię, że inwestujemy w rozwój zawodowy pracownika, bo gdyby było inaczej nikt z nas by tu nie pracował.
 • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia i ścieżki certyfikacyjne są tak oczywiste, że z ledwością dokończyliśmy to zdanie.
 • Twoje wynagrodzenie w dużej mierze zależy od ciebie. Widzimy czy się starasz, widzimy też czy się angażujesz lub nie. Potrafimy docenić dobrą robotę.
 • Lubisz pograć w paintballa, posiedzieć przy ognisku, albo rozgromić towarzystwo w turnieju gier wideo? Doskonale. Mamy nadzieje, że nie przeszkadzają ci też nagrody.
 • Aby tradycji stało się zadość, napiszemy że zapewniamy pracę w młodym i dynamicznym zespole, w stabilnej finansowo firmie.
 • Staramy się aby przestrzeń, w której przebywasz była inspirująca. Na ścianach naszych biur wiszą oryginalne dzieła młodych artystów. (zobacz galerię). Ciekawie zaaranżowane wnętrza, pokój do odpoczynku i koleżeńska atmosfera wyznaczają jakość pracy w Eximo Project.
 • Nie odpowiada nam korporacyjna anonimowość, cenimy partnerskie relacje z kadrą menedżerską i zarządem.
 • Aha, zapewniamy również niezbędne narzędzia pracy!