Osiągnięcia

            

 

Diamenty Forbesa 2020 - Eximo Project w wojewódzkiej czołówce

   

Zostaliśmy wyróżnieni Diamentem Forbesa 2020. Nasza spółka zajęła 14 pozycję na liście 150 firm z województwa kujawsko-pomorskiego. Diamenty Forbesa to ranking przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość na przestrzeni ostatnich trzech lat. Tegoroczna edycja brała również pod uwagę pozytywny ranking wiarygodności i ryzyka współpracy z wyróżnionym przedsiębiorstwem jako istotny element oceny zgłaszanego przedsiębiorstwa. .

Eximo Project Diament Forbesa 2020 Outsourcing IT Firma informatyczna

Wysoka pozycja w plebiscycie "Gazele Biznesu 2019"

   

Eximo Project znalazło się na wysokim miejscu XX edycji konkursu Gazele Biznesu. Jesteśmy w gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP, zajmując 26 pozycję na 269 zgłoszonych firm w województwie kujawsko-pomorskim. W rankingu ogólnopolskim plasujemy się na 685 miejscu, co pozwoliło nam wyprzedzić prawie 4 tysiące firm z całej Polski.

Gazele Biznesu 2019 Eximo Project Bydgoszcz Outsourcing IT

II miejsce w "Złotej Setce Pomorza i Kujaw 2018"

   

Eximo Project zajęło drugie miejsce w plebiscycie "Złota Setka Pomorza i Kujaw 2018" w kategorii "Najlepsze małe firmy pod względem wyników finansowych" regionu kujawsko-pomorskiego.

Złota Setka 2018 Eximo Project

Nagroda dla Eximo Project od Extreme Networks

   

Zostaliśmy wyróżnieni przez Extreme Networks. Nagroda za wieloletnią współpracę i zrealizowane wdrożenia potwierdza czołową pozycję Eximo Project jako partnera z regionu kujawsko-pomorskiego.

Eximo Project nagroda Extreme Networks

Wyróżnienie od WSB w Bydgoszczy

   

Eximo Project zostało wyróżnione za dotychczasową współpracę z uczelnią. Firma jako Partner kierunków Informatyka oraz Prawo w biznesie, uczestniczy w tworzeniu programów kształcenia, biorąc udział w wymianie doświadczeń pomiędzy nauką a biznesem.

Eximo Project WSB Bydgoszcz nagroda

Eximo Project wyróżnione w konkursie „Lider Bezpieczeństwa Państwa 2018”

   

Eximo Project zdobyło nagrodę „Lider Bezpieczeństwa Państwa 2018” w kategorii usług. Wyróżnienie zostało przyznane za autorską usługę IT - „Bezpieczny Pracownik”, mającą na celu określenie stopnia bezpieczeństwa informatycznego badanego podmiotu oraz wykazanie obszarów podatności na ataki cybernetyczne.


Eximo Project zwycięzcą konkursu „Zdrowy pracownik, zdrowa firma”

   

Eximo Project zajęło pierwsze miejsce w konkursie „Zdrowy pracownik, zdrowa firma 2018” organizowanym przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej. Nagroda została przyznana w kategorii "Małe przedsiębiorstwo". Nasza spółka została doceniona za aktywne działania mające na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród pracowników. 

 

Eximo Project wyróżnione przez miesięcznik „Forbes”

   

Firma Eximo Project znalazła się w prestiżowym gronie laureatów „Diamentów Forbesa 2017”. Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które na przestrzeni ostatnich 3 lat najdynamiczniej powiększały swoją wartość, utrzymując minimum 15-procentowy wzrost. Miło nam poinformować, że przeciętna stopa wzrostu naszej firmy wyniosła ponad 25%. Kluczowe kryteria jakimi kieruje się ranking obejmują wyniki finansowe, wartość majątku, historię płatniczą oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Tytuł „Diament Forbesa 2017” potwierdza pozycję Eximo Project w gronie najlepszych i najszybciej rozwijających się firm w Polsce, które osiągnęły przychód od 5 do 50 mln. złotych w roku ubiegłym.


Eximo Project zajęło I miejsce w plebiscycie „Złota Setka Pomorza i Kujaw”.

   

Nagroda została przyznana w kategorii „Najlepsza mała firma pod względem wyników finansowych”. Uroczysta gala, odbyła się 18 maja 2015 roku w bydgoskiej Operze Nova. Nasza Firma brała udział w plebiscycie już po raz trzeci, za każdym razem plasując się w pierwszej dziesiątce wyróżnionych firm.