Wartości

            

   

Misja

Tworzenie bezpiecznych i wydajnych środowisk informatycznych oraz oprogramowania wspierającego rozwój biznesu.

Strategia

Eximo Project stawia na dynamiczny rozwój poprzez wdrażanie innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań systemowych i aplikacyjnych. Chcemy, aby proponowane przez nas technologie były synonimem najwyższej jakości.

Eximo Project

Rozumiemy, że korzyści finansowe i strukturalne odnoszone przez naszych klientów, stanowią wymierną wartość naszej firmy, dlatego stale poszukujemy rozwiązań mających na celu optymalizację zasobów i potencjału IT naszych partnerów biznesowych.

Staramy się, aby nasze rozwiązania przyczyniały się do sprawnej administracji zasobami IT oraz wsparcia w efektywnej kontroli zarządczej we wszystkich obszarach informatycznych. Ustawicznie doskonaląc usługi, dążymy do osiągnięcia takiej sprawności systemów, która przełoży się na zwiększenie przewagi konkurencyjnej w działaniach naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas rozwiązania przyczynią się do dynamicznego rozwoju obsługiwanych przez nas przedsiębiorstw oraz pomogą budować wizerunek Eximo Project jako rzetelnego i innowacyjnego lidera rynku nowych technologii.


W pracy kierujemy się kilkoma ważnymi zasadami:

Kultura pracy

Dokładamy wszelkich starań, abyś polecał innym pracę w Eximo Project. Chcemy, żebyś identyfikował się z postawionymi przed tobą celami oraz czuł, że masz realny wpływ na nasz rozwój.

Cały czas rozbudowujemy pakiet dodatkowych korzyści wynikających z pracy u nas. Imprezy integracyjne, karty MultiSport, konkursy, spotkania towarzyskie to niektóre z nich. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Wartości

Tolerancja

Promujemy otwartość i cenimy odmienne zdanie. Uważamy, że różnorodność środowiska pracy to ogromny atut sprzyjający zdobywaniu cennych doświadczeń zawodowych i poszerzaniu osobistych horyzontów.

Mówimy zdecydowane TAK indywidualnościom.

Kreatywność

Kreacja i innowacja to cechy wpisane w branżę informatyczną. Wiemy, że dobre pomysły pochodzą nie tylko od menedżerów. Doświadczenia i spostrzeżenia płynące od całego zespołu to wartość, której nie można przecenić.

Szerokie spojrzenie na realizowane zadanie to korzyść nie tylko dla IT, ale całego biznesu - naszego i klienta. Do zadań powtarzalnych i nudnych piszemy skrypty.

Wiedza

Nie uznajemy kompromisów w tej dziedzinie. Według nas: Nie jest wstydem nie wiedzieć. Wstydem jest się nie dowiedzieć.

Wychodzimy z założenia, że szkolenia i ścieżki certyfikacyjne, czyli nieustanny rozwój pracowników jest nieodzownym elementem rozwoju zawodowego umożliwiającego nadążanie za najnowszymi rozwiązaniami na rynku

Doświadczenie

Dążymy do maksymalnego wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Kolejne certyfikaty przekuwamy w użyteczne i innowacyjne rozwiązania.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych inżynierów i programistów zdobyte podczas udziału w projektach realizowanych przez międzynarodowe przedsiębiorstwa powoduje, że trudno nas zaskoczyć.

Reakcja

Inżynierowie Eximo Project mają bezpośredni kontakt z klientami. Stąd wiemy jak istotna jest szybkość reakcji na zaistniały incydent.

Dostarczenie informacji na temat zagrożenia i natychmiastowe podjęcie działań prewencyjnych lub przywracających dostępność usług i systemów sprawia, że awaria niejednokrotnie przebiega bezobjawowo i niezauważalnie dla użytkownika.

Zaufanie

Zaufanie to istotny element relacji biznesowych. Jesteśmy zwolennikami kaizen. Uważamy, że poprzez nieustanne doskonalenie na każdym etapie świadczenia usługi osiągamy jakość będącą wyznacznikiem modelowej współpracy z klientem.

Cenimy nawet najdrobniejsze spostrzeżenia i przekuwamy je w wartość dodaną. Gwarantujemy, że robimy wszystko aby partnerzy biznesowi Eximo Project czuli pełne wsparcie z naszej strony.